Kliendid

Baltic Travel Group
DFDS Seaways
Diamond Travel
Teeme Ära
Riigikogu kantselei
Siseministeerium

AS Lincona Konsult

G4S
Kaitseliit
Politsei- ja Piirivalveamet
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
DPD Eesti AS

Kompetents

veiko veski

Ettevõtte Sigrimigri OÜ sai loodud 2008 aastal Veiko Veski poolt.
Multimeedia, reklaami ja graafilise disaini alal on kogemusi alates millenniumi algusest. Peale kunstiõpinguid Tallinna ülikoolis omandasin praktilisi kogemusi graafilise disainerina ja töötasin multimeedia ettevõtetes Ziil ning OKIA, olin ajakirja Anne illustraator ja Eesti Politsei ajakirja Politseileht kujundaja ning küljendaja.

Digimeedia

Sajandi esimene kümnendil oli Flash animatsiooni ja selle mootoriks oleva Actionscripti võidukäik. Kõik mida sai arvuti ekraanidel panna hüppama ja rääkima ning klikkida ja lohistada,  tuli iga juhul ära proovida. Internet polnud kunagi varem olnud nii dünaamiline ja interaktiivne. Sellest ajast pärinevad kogemused interaktiivsete õpikeskkondade ja arvutimängude loomisel.

Algusaja tööde suure osakaalu moodustasid animeeritud bannerid ja erilahendusreklaamid näiteks Baltikumi suurima internetireklaamifirma SmartAD süsteemis.

Tänaseks on internetireklaami olemus täielikult muutunud ja pilt on meeldivalt rahulik, samas silmapaistmiseks ja eristumiseks peab vahendite valik olema palju tundlikum, vaataja suhtes viisakam ja ainult laia pintsliga võõpamine edu ei too.

Trükimeedia

Ekraan võib kustuda, kuid paber jääb. Põnev ja pidevalt arenev valdkond elektrooniliste lahenduste kõrval. Paber on huvitav, paber on soe ja paber ei vea alt ning paber kannatab kõike –  parimas mõttes.
Vaata Sigrimigri trükiseid.

Ruum

Sisekujundus ja graafika ruumis.

 

 

Tähelepanuteenused

Reklaamimüraga konkureerimine, muutumata ise veel suuremaks müraks, on köielkõnd, mis vajab disaineri kaastamist. Disainer ei ole turundaja, vaid läbi disainivahendite väärindab ta kliendi tööd, et tuua talle kasu – teenida tulu ja tuntust. Graafilise disaini ülesanne on lihtsalt sõnastatav – luua maailma juurde heaolu ja väärtust loovaid lahendusi – nii ainelist, kui emotsionaalset. See on väga põnev väljakutse, mille nimel pingutada. 

Vaata Sigrimigri logosid ja visiitkaarte.