Visuaalse identiteedi loomine 

  • Mõtleme kuidas, kellele ja mida visuaal öelda võiks. Otsime koos tellijaga sobivat kujunduskeelt ja sõnastame loodava märgi olemuse ja sõnumi.
  • Logo. Vähemalt kolme eriilmelise kavandi loomine, millest klient valib ühe suuna. Värvipaleti koostamine
  • Lisakujunduselementide loomine (näiteks mustrid või ornamendid)
  • Fondi leidmine, kirjastiili põhimõtete väljatöötamine
  • CVI koostamine (sisaldab logo, fondi soovitusi, värvitoone, logo kasutamise piiranguid ja lisa kujunduselemente). Stiiliraamat PDF failina.

Sisekujunduslahendused

Kodulehe ja e-poe loomine 

Responsiivne leht WordPress platformil. Kohandub kõigi seadmetega ja on intuitiivselt arusaadava halduskeskkonnaga. Kaasaegne ja personaalne kujundus lähtub kodulehe lõpptarbija vajadustest ja kliendi soovidest.

Foto- ja videoteenused 

Portree-, grupi- ja tootefotod ning lavastused Tallinna või Lõuna-Eesti  stuudiotes ja looduses.
Interjööripildistamine, droonifotod ja -video.
360-kraadi droonifotod.
Teenustele võivad kokkuleppel lisanduda tasud lisateenuste (aksessuaarid, jumestaja, valgustaja, transport etc) eest.

Erilahendused

Alates loovlahendusest tootmise korraldamiseni. Omame kogemusi, kui vajad täislahendust pakendile, mööblile, pop-up -ja valgusreeklaamile, valgustile või esitlusvahenditele.

Üldine kujundusteenus

“Rätsepatöö”, mis arvestab täpsemalt kliendi ja tarbija eripäradega. Trükised, pakendid, reklaam, animeeritud bannerid. Muudatused sinu olemasolevates kujundustes, olgu see siis visiitkaart, plakat, voldik või täiesti uue visuaalse konstseptsiooni loomine. 

Sisuauditid ja nõustamine

Kasutajamugavuse analüüs, tekstiloome ja toimetamine. Hoiame loodud kodulehe ja sotsiaalmeedia värske ning elavana, uuendame lehe sisu ja vormi.

Sotsiaalmeedia reklaami ja haldusteenus

Korrektselt vormistatud ja läbimõeldud Facebooki-turundus on kõige kuluefektiivsem viis oma sõnumi edastamiseks. Teeme Su teenuse või troote nähtavaks ja huvipakkuvaks.

Ettevõtte visuaalse kuvandi monitooring ja analüüs

Koos partneritega töötame välja lahendused, et kõigis meediumites omaksite ühtset visuaalset tervikut ja selget sõnumit. Analüüsime teie olemasolevat kuvandit kõrvaltvaataja pilguga ning anname nõu, kuidas veelgi paremeni märgatud saada.